Десять разів за минулу добу пожежники виїжджали на виклики в Івано-Франківську, повідомили рятувальники міського управління НС на сьогоднішній оперативній нараді при міському голові. Вісім випадків – пожежі в екосистемі, зафіксовано самозаймання сухої трави та ріща.
Загалом на Прикарпатті за минулу добу сталося 47 пожеж, більшість – також загорання трави.
Рятувальники звернулися до міської влади Франківська з пропозицією запровадити на час спеки спільні з громадськістю патрулі, які би робили щоденні обходи небезпечних у пожежному сенсі ділянок. Заступник міського голови Зіновій Фітель підтримав пропозицію.