За викликом виїхала слідчо-оперативна група відділу поліції. Правоохоронці застали в магазині жінку, яка назвалася 65-річною мешканкою Львова, пише АП.
В неї вилучили більше сімдесяти пачок різного насіння, тридцять літрів отрути для жуків і дві клітки для птахів. Усе це пенсіонерка мала намір винести з крамниці, не заплативши гроші. Крам вилучено й передано власнику магазину. Вирішується питання про притягнення львів’янки до відповідальності.