Вандали розбили табличку, а пізніше загнули стійку, на якій була встановлена інформаційна табличка. Також невідомі повимащували болотом бруси та перекладини, інформує прес-служба Городенківської РДА.
Спортивний майданчик був встановлений спільними зусиллями міської громади, місцевих депутатів, громадської організації МК "ТУР" та "Української галицької асамблеї".
"Невже ми ще й досі не навчились цінувати те, що маємо, невже нам не вистачає того руйнування, що відбувається на сході? Виявляється, ні. Такі ж слабкі духом люди живуть серед нас, які тільки і вміють нічого не робити, ходити розпивати спиртні напої і поводити себе по-хамськи по відношенню до інших. Є великі сподівання, що з часом такі люди навернуться і зрозуміють, що ніхто, крім них, не заставить їх поважати те, що є навколо. А в першу чергу, поважати самих себе! Жителі Городенки, не будьте байдужими, цінуйте все хороше навколо, поважайте працю інших – зберігайте культуру нашого міста!" – закликає голова ГО МК "ТУР" Іван Вережак.