fbpx

У Калуші через ГРВІ призупинили навчання в одній зі шкіл міста

Здоров'я 14:34, 12.02, 2018

У Калуші на тиждень призупинили навчання в одній зі шкіл міста. Через високу захворюваність на ГРВІ "відпочиватимуть" учні ЗОШ №11, яка є початковою.

У Калуші завершилося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Говорили про стан захворюваності у навчальних закладах Калуша, інформують "Вікна".

Як повідомила лікар-епідеміолог Калуської міськрайонної філії Державної установи "Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України" Мар’яна Фіцак, на Калущині за шостий тиждень року (02.02 — 08.02) рівень захворюваності грипом та ГРВІ склав 593,9 випадки на сто тисяч населення. Минулого тижня було 407,3 випадки на сто тисяч. Захворюваність зростає, але до епідпорогу ще далеко. Зараз показник епідемічного порогу складає 1075,6 випадків на сто тисяч населення.

Мар'яна Фіцак додала:

"В основному хворіють діти до 17 років. В районі кількість захворілих цієї вікової категорії становить 62%, в місті – 45%. Тобто на даний час рівень захворюваності грипом та ГРВІ у нас нижчий від епідпорогу, однак спостерігається загострення епідемічної ситуації в Україні".

Про кількість захворілих школярів доповіли й освітяни міста. При цьому по кожній школі виокремили відсоток захворілих саме на застудні захворювання. В середньому, він не перевищує 15%. Складна ситуація лише у ЗОШ №11, де із 32% відсутніх 28% – хворі саме на ГРВІ. Тож було прийнято рішення призупинити навчання у цій школі. Від завтра учні школи залишаться вдома до наступного вівторка. Також директорам шкіл рекомендували продовжити щоденний моніторинг захворюваності серед дітей та у разі відсутності понад 20% дітей, хворих на ГРВІ, також приймати рішення про призупинення навчання.

У дитсадках міста ситуація стабільна. Потреби призупиняти навчально-виховний процес наразі немає.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: