На створення і придбання обладнання та інструментів виділено із державного бюджету 2 мільйони 300 тисяч грн, з обласного бюджету – 430 тисяч грн і за кошти закладу – 250 тисяч гривень, інформує прес-служба Івано-Франківської ОДА.
Власними силами було зроблено реконструкцію та ремонт приміщення: мулярські, штукатурні, малярні, плиткові роботи, зварювальні, столярні роботи, демонтаж і монтаж вікон та дверних блоків, монтаж та встановлення робочих місць, електромонтажні роботи із встановленням силових кабелів.
Центр забезпечений сучасним обладнанням:
• апарат повітряно-плазмового різання Powermax 65М
• апарат повітряно-плазмового різання Powermax 30 AIR
• 13 зварювальних апаратів TransSteel 2700с 4R/FSC
• зварювальний апарат TransPoket 150/Set/EF
• 2 дугових тренажери зварника
• ультразвуковий дефектоскоп NOVOTEST УД3701
• апарат для заточування електродів (вольфрамових)
• 5 столів зварника ССФ-1600 у комплекті з витяжним пристроєм
• зварювально-монтажний стіл.