Неперебірливі злодії викрадали все, що знаходили в недобудованих приміщеннях. Міліціонери встановили при огляді транспортного засобу, з допомогою якого зловмисники мали намір вивезти награбоване, що крадіжку вчинили мешканці райцентру 35 та 45 років, повідомили КУРСу в СЗГ УМВС в Івано-Франківській області.
Наразі чоловіків перевіряють на причетність до подібних злочинів.
Особи затримані в порядку статті 208 Кримінально-процесуального кодексу України. За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст.185 КК України, санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі від трьох до шести років.