Дівчата мали засвідчити всебічну творчу підготовку, адже кожна презентувала відеороботу, танцювала на побаченні з холостяком, готувала подарунок, а ще – справжній романтичний сніданок. Були і млинці з сиром, і печені яблука, і тости з соком. У творчому конкурсі дівчата грали на бандурі, співали і презентували хореографічні постановки, інформують "Вікна".
На думку присутніх, в учасниць шоу – велике майбутнє, бо вони є яскравими представницями коледжу культури.
Головному героєві шоу Ігореві Бойку перед самим виходом на сцену пропалили сорочку, тож довелося в останній момент купувати нову і дорогу, яка б пасувала до його костюма.
Як виявилось, це було не просто шоу, а справжній вибір холостяка – не за сценарієм. До останнього вибір Ігоря Бойка залишався невідомим. Проте все ж дамою серця калуського парубка стала студентка коледжу культури Юлія Василишин.
Дівчина зізналась, що на фінальний вихід сукню їй пошила мама, тому можна стверджувати, що ця сукня є справді щасливою.
Вечір продовжився романтичною вечерею у "Максвел пабі", який був одним зі спонсорів шоу.
Родзинкою та гарним завершенням шоу стала пісня у виконанні холостяка, коли всі учасниці шоу, врешті, змогли відпочити та насолодитися участю у романтичній імпрезі.
Запрошеним гостем шоу стала учасниця телепроекту “Тацюють всі!” Ілона Федорко.