Протягом цього тижня буде проведено наради, семінари, конкурси та інші заходи в бюджетних та комунальних установах міста, що сприятимуть розповсюдженню позитивного досвіду впровадження сучасних енергозберігаючих технологій, економії енергоресурсів, повідомляє прес-служба Калуської міської ради.
Передбачається проведення широкої інформаційно-роз'яснювальної роботи, спрямованої на підвищення громадської свідомості населення та бізнесу щодо енергоефективних і енергозберігаючих технологій, використання відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива.
"Звертаємося до Вас із проханням громадської підтримки ощадливого ставлення до використання енергоресурсів та підвищення культури їх споживання у кожній оселі та на кожному робочому місці", – йдеться в повідомленні.