Наразі ступінь готовності моста становить 96%.
В той же час виконавчий комітет Калуської міської ради звернувся до Івано-Франківської облдержадміністрації з проханням дофінансувати в 2017 році аварійно-відновлювальні роботи на цьому об'єкті, оскільки відсутність транспортного сполучення по вул. Чорновола спричиняє соціальну напругу населення, пише Калуш ФМ.
До слова, виконавчим комітетом Калуської міської ради ще в 2014 році під час укладання із перевізником Договору з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в Калуші було передбачено, що після відновлення моста по вул. Чорновола та початку руху автотранспорту по ньому перевізник зобов'язаний розпочати здійснювати перевезення пасажирів по маршруту № 8 Б "Карпатська кераміка – Височанка" по вул. Чорновола в прямому і зворотному напрямках.