Гральний заклад викрила робоча група, до якої увійшли начальник управління надзвичайних ситуацій, начальник управління економічного розвитку міської ради, інспектор з благоустрою м. Калуша, командир ГФ Калуська "Міська варта", представники Калуського відділу поліції ГУНП в Івано-Франківській області, інформує прес-лужба Калуської міської ради.
На момент перевірки в приміщенні перебували п’ять відвідувачів, які грали в азартні ігри на комп’ютері.
Члени комісії ознайомились з представленою документацією. За викликом на місце події прибула слідчо-оперативна група для проведення слідчих дій та складення Акту.
Інтернет-кафе опечатано з метою внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань та отримання ухвали слідчого судді на проведення обшуку за адресою пр. Л. Українки, 14 з метою фіксації вчинення кримінального правопорушення.