До поліції із заявою про крадіжки елітних алкогольних напоїв звернувся власник супермаркету.
Переглянувши записи з камер відеоспостереження, правоохоронці встановили особу зловмисника. Ним виявився 18-річний калушанин, інформує СК ГУ НП в Івано-Франківській області.
Зловмисник, зайшовши до магазину, розглядав товар, а коли продавчиня відволіклася на інших покупців, він поцупив віскі "Chivas Reqal", вартістю близько 750 гривень.
Через декілька днів лиходій прийшов ще раз і таким же способом викрав "Бренді" та коньяк "Шабо". Після чого з місця події втік.
Відомості за цими фактами внесено до ЄРДР за ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Триває слідство.