fbpx

У Коломиї на оздоровлення дітей виділили 195 тисяч гривень

Суспільство 21:21, 15.06, 2016

Оздоровча кампанія 2016 року в Коломиї розпочалась 28 травня. Відділ у справах молоді та спорту міської ради направляє дітей пільгових категорій віком від 7 до 16 років в заклади оздоровлення та відпочинку.

Передусім місто організовує літній відпочинок у санаторіях і таборах для дітей-сиріт; позбавлених батьківського піклування; дітей учасників АТО; внутрішньо переміщених осіб; з багатодітних та малозабезпечених сімей; дітей-інвалідів; тих, які перебувають на диспансерному обліку; постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи та обдарованих дітей, пише КУРС з посиланням на прес-службу Коломийської міськради.
 
На оздоровлення для малих коломиян місто цьогоріч виділило 195 тисяч грн. За них придбано 46 путівок в позаміський заклад оздоровлення та відпочинку "Перлина Придністров'я" (Городенківський район, с. Михальче). Цей табір розташований у мальовничому місці на березі Дністра. Департамент освіти, науки та молодіжної політики ОДА надав також 17 путівок у ПЗОВ "Перлина Придністров'я" та 20 путівок в ДОТ "Прикарпатські зорі" (с. Слобода, Коломийський район). Протягом року Коломия направляє дітей в Український дитячий центр "Молода Гвардія" (м. Одеса).
 
Проте цих путівок недостатньо, тому відділ у справах молоді та спорту організовує заходи для залучення додаткових коштів на оздоровчу кампанію. Федерація боксу м. Коломиї оздоровлює на цей час 10 дітей у спортивному комплексі "Нафтохімік" (м. Надвірна). Федерація кікбоксингу м. Коломиї оздоровлює 15 дітей у відпочинковому комплексі "Золотий корінь" (с. Люча, Косівський район).
 
15 липня розпочнеться наметовий пластовий табір юнацтва у селі Люча Косівського району. А 1 серпня стартуватиме наметовий пластовий табір новацтва у селі Нижній Березів Косівського району.
 
Загалом у цих відпочинкових таборах відпочинуть 120 дітей. З міського бюджету на це виділено 45 000 гривень відповідно до міської програми "Майбутнє України" Коломийської станиці Пласт на 2016-2018 роки.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: