Того ж дня він продав "мобільник" своїй старшій сестрі за 1300 гривень. Сказав їй, що одногрупник попросив продати свій телефон, пише АП.
Потерпілий студент зауважив, що телефон зник не відразу. Потім розпитував злодюжку, чи, бува, він не бачив, де поділася його річ. Той ще допомагав "шукати!.
Ця оказія трапилася ще в середині лютого. З того часу крадій витратив гроші на свої потреби, тож йому доведеться повертати сестрі 1300 гривень. А ще ходити на допити до слідчого, а потім у суд.