Оперативники задокументували факт здійснення ним продажу марихуани у паперових згортках у одному із сіл Коломийського району. Після скоєного злочину останній на транспортному засобі повертався до міста і на одній з вулиць його затримали міліціонери. Про це повідомили КУРСу в СЗГ УМВС в Івано-Франківській області.
Під час проведення огляду чоловіка та автомобіля правоохоронці виявили та вилучили наркотичні речовини та грошові кошти за збут цих засобів. Вилучене направлено на експертизу в Науково-дослідний експертно-криміналістичний центр при УМВС в області.
За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 307 "Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів" КК України, що передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна.