fbpx

У Коломийському госпіталі ветеранів війни руйнують стіни, зривають паркет. ВІДЕО

Суспільство 17:58, 27.03, 2017

В обласному госпіталі для ветеранів війни в Коломиї на Івано-Франківщині проводять ремонтні роботи.

У деяких кабінетах та палатах вже є сучасні європейські умови. А вже незабаром ще три палати денного стаціонару з комфортними умовами перебування будуть здані в користування, інформує НТК.

Опікується ремонтом коломийська міськрайонна організація ветеранів Афганістану. Саме вони залучили багатьох підприємців міста до справи. Окрім палат, за ці кошти відремонтують і стоматологічний кабінет госпіталю.

Головний лікар Володимир Федоришин розповідає: востаннє масштабні ремонти у медичній установі відбувались близько 25 років тому. Лише окремі кабінети та палати були відносно пристосовані до прийому пацієнтів та роботи лікарів. Зараз, коли заклад став обласним госпіталем для ветеранів війни, тут відповідально взялися за справу. Частину кабінетів у різних частинах корпусу вже відремонтували, є і готові палати, в яких уже лікуються пацієнти. Однак більшість кімнат ще в процесі ремонту.

"Роблять це, так би мовити, "за народні кошти", – каже Володимир Федоришин. –  Долучаються благодійні організації, спонсори, коломийські підприємці. За бюджетні кошти переважно закуповують сучасне обладнання. За ті, що надходять від небайдужих, роблять ремонти".

На масштабну реконструкцію однієї палати йде близько 50 тисяч гривень. Тут змінюють усе: від дверей до освітлення. "Руйнують стіни, зривають паркет, злущують кілька слоїв старої фарби", – розповідає Йосип Тодорів, голова Коломийської міськрайонної організації ветеранів Афганістану. Власне, з їхнього ентузіазму розпочався ремонт трьох палат на першому поверсі стаціонарного відділення.

Ветерани Афганістану з усієї області не лише спрямовують на ремонт власні кошти, а й проводять потужну інформаційну роботу та збирають гроші на ремонт приміщення у підприємців та меценатів. Окрім трьох палат, афганці взяли під опіку і стоматологічний кабінет госпіталю. Тут теж усе переобладнають і оновлять. Після ремонту тут буде усе необхідне: санвузол, телевізор, освітлення, холодильник, вільний інтернет, каже Тодорів.

 

Наразі в обласному госпіталі ветеранів війни на реабілітації перебуває понад 40 учасників АТО, приймають тут і усіх, хто хоче підлікуватись чи проконсультуватись у медиків. Можуть прийняти майже вдвічі більше пацієнтів, однак через ремонти такої змоги наразі не мають. Тому просять усіх, хто має бажання та можливість, внести свою частку у розбудову госпіталю для ветеранів війни.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: