fbpx

У Крихівцях готують до відкриття два нові садки

Суспільство 08:12, 30.03, 2017

Держархбудконтроль Івано-Франківська нещодавно зареєстрував готовність дитсадка "Веселка" на 100 місць на території новозбудованого комплексу в Крихівцях. Цей дошкільний навчальний заклад громаді передав один з підприємців. Урочисте відкриття готують до Дня міста в травні.

Оскільки село Крихівці інтенсивно розвивається, потреба у дитячих садках тут й надалі існує. Паралельно за співфінансування міського та сільського бюджетів (80% на 20% відповідно) у селі будують ще один дошкільний заклад. За проектом приміщення розраховане на 115 дітей, але реальна потужність більша – до 200 місць, інформує прес-служба МВК.

План створення цього садка постав уже давно, проте лише минулого року, за  підтримки з міського бюджету, вдалось визначитись з конкретним проектом та розпочати його втілення у життя. Наразі виконали близько половини робіт. Цього року планують встановити покрівлю, вікна, двері та перейти до виконання внутрішнього оздоблення.

Однак міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків не задоволений темпами виконання робіт підрядником. Тому будівництво ДНЗ в Крихівцях взяв під особистий контроль та провів виїзну нараду з підприємцем і сільською владою.

"Місто фінансує будівництво своєчасно, відповідно до потреб. Проте минулого року підрядник затягнув роботи і виділені кошти не використав. Це погано, тому цього року будемо контролювати, аби підприємець таки виконав свої зобов’язання. Затягувати роботи ми не можемо, адже громада села потребує цього садка", – зазначив Руслан Марцінків.

Затримку підрядник пояснює змінами до проекту, адже тендер, який відбувся ще в 2011 році, вже технічно застарів. Тоді фінансування не було взагалі. У 2012 на будівництво виділили близько 100 тис. грн. Хоча на такі об’єкти потрібно кілька мільйонів. І лише минулого року міській владі вдалось сконцентрувати кошти та розпочати належне фінансування будівництва дитсадка.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: