fbpx

У медзакладах Франківська заборонять збирати благодійні внески готівкою

Здоров'я 11:11, 25.04, 2018

З 1 липня заклади охорони здоров’я Івано-Франківська зможуть отримувати благодійні внески лише через електронні платіжні термінали або шляхом безготівкового перерахунку через банківські установи.

В Івано-Франківську розробили порядок отримання (збору та обліку) благодійних (добровільних) внесків і пожертв від юридичних та фізичних осіб на користь закладів та підприємств охорони здоров'я.

До 1 липня цього року лікарні та поліклініки мають встановити у своїх приміщеннях електронні платіжні термінали для одержання благодійних (добровільних) внесків і пожертв. Вони будуть встановлені у загальнодоступних місцях медичних закладів – біля реєстратури, в приймальному відділенні, холах закладів та інших зручних для пацієнтів місцях. Готівку, відповідно до порядку, у медзакладах приймати заборонено. Зробити добровільний внесок можна буде лише через електронні платіжні термінали або перерахувати через банківські установи.

Всі благодійні (добровільні) внески і пожертви будуть зараховуватися на окремий спеціальний рахунок медзакладу. Однак благодійні внески не можуть заміняти плату за надання установами і закладами платних послуг.

Міська рада також зобов’яже керівників медичних закладів щомісячно оприлюднювати інформацію про надходження та використання отриманих благодійних (добровільних) внесків і пожертв. Ці звіти будуть оприлюднюватися на веб-сайтах закладів охорони здоров'я, а у разі їх відсутності – на сайті Івано-Франківської міської ради.

Цей порядок має затвердити міська рада на наступному засіданні. Він стосується лише тих закладів, які підпорядковуються міському управлінню охорони здоров’я.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter – лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: