"Сьогодні виставили твори в Музеї мистецтв Прикарпаття! Презентація картин івано-франківських та київських художників, які візьмуть участь в благодійному аукціоні аукціонного дому "Хвилина", що відбудеться в пасажі Гартенберг 20 березня о 18.00", – написав на Фейсбук один з організаторів аукціону, куратор проекту "Врятуймо скарби разом" Валерій Твердохліб.
В Івано-Франківську влаштують аукціон картин відомих франківських і київських художників, щоби на виручені кошти придбати вантажівку для волонтерів. Машина потрібна, щоби возити допомогу бійцям в зону війни.
Реєстрація учасників аукціону – на сайті. "Аукціон пройде в закритому режимі. Для участі в ньому треба буде заявитися на сайт іwww.hvylyna.com.ua", – повідомив він.