Дні науки паралельно відбуваються також в Каневі, Харкові, Житомирі, Львові, Одесі і Києві. Приурочили їх до Всесвітнього Дня науки 11 листопада. Паралельно в усіх містах проходять лекції, доступні для дорослих і для дітей, для того щоб залучати людей до науки, пише "Галицький кореспондент".
"Ми хочемо показати, що наука – це не щось так незрозуміле і далеке від нас. Наука – це дуже цікаво, близько та доступно", – розповідає креативний директор наукового містечка "Нова енергія" Ірина Дарвай.
Сьогодні, 12 листопада, лекції проходять у науковому містечку, завтра їх можна буде відвідати у Прикарпатському національному університеті.
Потрапити на Дні науки можна буде цими вихідними, а ось саме наукове містечко функціонує постійно і вхід туди вільний, тож кожен зможе відкрити для себе цікавий бік науки.