fbpx

В обленерго пояснили, як підписатися на розсилку про аварійні вимкнення

Суспільство 12:18, 12.02, 2018

На офіційному сайті АТ "Прикарпаттяобленерго" з'явився новий банер, який перенаправляє користувача відразу на форму реєстрації на підписку для розсилки інформаційних повідомлень від компанії.

Енергокомпанія за допомогою таких повідомлень надає лише актуальну для кожного споживача інформацію про стан розрахунків, планові вимкнення та масові аварійні вимкнення електропостачання.

Запропонована форма реєстрації надзвичайно проста. Все, що потрібно знати – особиста інформація, номер телефону та номер особового рахунку. Заповнивши цю форму, споживач автоматично залишає заявку на підписку, і вже через 5 днів на його телефон починають надходити повідомлення. А якщо раптом виникне проблема при реєстрації або ж виникне ідея, як її вдосконалити, – в лівому нижньому кутку сторінки є кнопка, що дозволяє залишити відгук. Кнопка дає можливість на знімку екрана виділити проблему та затушувати конфіденційні дані, інформує прес-служба "Прикарпаттяобленерго".

"Якщо наш клієнт, який заповнив онлайн-форму, користується Viber, повідомлення надсилатимуться на цей додаток, якщо ж ні – він отримуватимеsms на свій мобільний,  розповідають в компанії. – Головна перевага Viber- та sms-інформування у тому, що споживач отримує сповіщення незалежно від місця перебування, це дуже зручно".

Ще однією перевагою такої послуги є можливість отримати важливу інформацію оперативно. Зокрема, це найдзвичайно зручно при аварійних вимкненнях, коли лінії кол-центру перенавантажені вхідними дзвінками. Зареєстрованим на розсилку користувачам приходить повідомлення з часом відновлення електропостачання, і їм не потрібно чекати на з'єднання з диспетчерами кол-центру.

На сьогодні послугою Viber-інформування скористалось більш як 3 тисяч осіб. За півроку кількість користувачів послуги зросла втричі, що вказує на актуальність та необхідність інформації, що приходить користувачам на телефон.

Підписатись на розсилку можна натиснувши на банер реєстрації на офіційному сайті компанії http://www.oe.if.ua.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: