fbpx

У Польщі презентували "Єврокарпатську ініціативу"

Суспільство 10:46, 27.03, 2015

Заступник голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Володимир Кушнір взяв участь у п’ятій щорічній конференції Польсько-Української Господарчої Програми в місті Красічині Підкарпатського воєводства Республіки Польща. Засідання відбулося на тему: "Польсько-український кордон: шанс чи бар’єр соціально-економічного розвитку".

Під час заходу заступник голови облдержадміністрації презентував польським колегам проект "Єврокарпатська ініціатива", який передбачає взаємне поглиблення співпраці між державами Карпатського регіону, повідомили КУРСу в Івано-Франківській ОДА.

Окрім того, Володимир Кушнір зустрівся з Президентом Польсько-Української Господарчої Палати Яцеком Пєхотою, під час чого сторони обговорили розвиток економічного співробітництва між державами та запланували зустріч в Івано-Франківську за участю Почесного президента цієї ж палати Яна Кульчика, представники якого з метою оцінки інвестиційної привабливості нещодавно відвідували Прикарпаття.

"Для кожного жителя України Польща асоціюється перш за все з ефективною економічною реформою. Для України, яка прагне докорінних змін, Польща є зразком для наслідування. Ми прямуємо до євроспільноти й першим кроком на шляху до цієї мети, як сподіваємося, стане реалізація проекту "Єврокарпатська ініціатива", – розповів Володимир Кушнір. – Слід зазначити, що з нашого боку господарюючі суб'єкти надзвичайно зацікавлені в співпраці з польськими партнерами у сфері залучення польських інвестицій для модернізації промислових підприємств, створенні нових спільних підприємств у різних галузях з використанням польського досвіду й технологій, розвитку мережі закладів туристичного та рекреаційного комплексу, надання послуг в цих галузях на високому європейському рівні".

За словами управлінця, основними пріоритетами міжрегіонального співробітництва є організація та координація дій, спрямованих на підтримку економічної, наукової, екологічної, культурної та освітньої співпраці регіонів, сприяння в налагодженні контактів з міжнародними європейськими організаціями та інституціями, а також формування соціально-економічного середовища, яке забезпечить активне залучення ринкових структур в процес регіонального співробітництва.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: