В Івано-Франківський відділ поліції зателефонував 27-річний житель області та повідомив про те, що невідома особа, перебуваючи в приміщенні залу очікування залізничного вокзалу в м. Івано-Франківську, викрала мобільний телефон марки "Nokia-1280" та зарядний пристрій до нього.
Працівники поліції в ході проведення слідчих дій встановили особу, причетну до кримінального правопорушення. Ним виявився 26-річний місцевий житель. У вчиненому зловмисник зізнався і повідомив, що крадіжку вчинив через брак коштів. До того ж він раніше уже притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення подібних злочинів.
Зловмисника затримано в порядку ст. 208 Кримінально-процесуального кодексу України, вирішується питання про обрання йому міри запобіжного заходу – тримання під вартою.
За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 185 КК України (Крадіжка). Санкція статті передбачає покарання у вигляді арешту на строк від трьох до шести місяців або обмеження волі на строк до п’яти років, або позбавлення волі на той самий строк.