fbpx

У Рейтингу наукової авторитетності університетів ПНУ – 11-ий, а Івано-Франківський медуніверситет – 53-ій

Суспільство 12:55, 13.04, 2016

Оприлюднили результати наукометричного моніторингу суб’єктів науково-видавничої діяльності України за показниками бази даних SciVerse Scopus-2016, на підставі якого склали рейтинг українських вишів.

Результати рейтингу вищих навчальних закладів базуються на показниках бази даних Scopus, що є інструментом для відстеження цитованості наукових статей, які публікуються навчальним закладом або його співробітниками. База даних Scopus постійно індексує понад 20 тисяч наукових журналів, 370 книжкових серій та 5,5 млн праць конференцій.

Станом на квітень 2016 року до бази даних Scopus включено 128 вищих навчальних закладів України, повідомляє Освіта.юа.

У рейтинговій таблиці вищі навчальні заклади України ранжовані за індексом Гірша – кількісним показником, що базується на кількості наукових публікацій і кількості їх цитувань.

Згідно з даними рейтингу, найвищий індекс Гірша серед університетів України мають:

Київський національний університет ім. Шевченка, Харківський національний університет ім. Каразіна та Львівський національний університет ім. Франка. 

У першій п'ятірці найбільш авторитетних у науковому світі українських вишів також Чернівецький національний університет ім. Федьковича та НТУУ "Київський політехнічний інститут".

Прикарпатський національний університет ім. Василя Стефаника за індексом Гірша 30 є лідером серед вишів Івано-Франківської області. Серед українських університетів у цьому рейтингу ПНУ знаходиться на 11-ій позиції  із 348 публікаціями і 3248 цитуваннями.  

Івано-Франківський національний медичний університет має 48 публікацій і 346 цитувань та індекс Гірша 9. 

Івано-Франківський національний університет нафти й газу  на 92 сходинці. Його індекс Гірша  5, виш спромігся на 164 публікації, але має тільки 85 цитувань. 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: