fbpx

У сільській школі на Прикарпатті запровадили англомовні дні

Суспільство 17:24, 22.03, 2016

На Прикарпатті, у школі села Шепарівці, англійська звучить і на уроках, і на перервах. Кілька днів тижня тут зробили англомовними. Незалежно від того, з якого предмета урок, вчителі та учні спілкуються винятково англійською. Тому, хто затинається, допомагають, і нерідко – учні вчителям.

Про це йдеться у сюжеті перших західноукраїнських новин "Огляд дня" на телеканалі ZIK.

Спілкуватись у навчальному закладі села Шепарівці англійською кілька днів на тиждень вирішили із власної ініціативи. Незалежно який предмет викладає учитель, він обов’язково має використовувати англійські слова. Іноді це непросто, але й самі учні готові допомогти.

"Можливо, вони вже більше за мене знають. Але мені подобається говорити з ними цією мовою, тому що зараз ми йдемо в Європу та й хочемо, щоб Європа до нас прийшла", – каже учитель початкових класів Тетяна Мотрук.

Для чого вивчати англійську, кожен учень тут має власну мотивацію. Хтось хоче стати перекладачем, а комусь вона просто подобається. А щоб запам’ятати якнайбільше слів, навіть ранкову зарядку у школі проводять англійською.

А починали із найпростішого – звуків та абетки. Аркуші з англійськими висловами розвісили скрізь, де можна, навіть на дзеркалі в учительській.

"Багато педагогів вперше стикаються з англійською, тому мають можливість вивчити мову від початку і використовувати в своєму мовленні", – вважає учителька англійської мови Ольга Волощук.

Із потребою вчити іноземну колектив визначився ще до того, як Президент України оголосив 2016-ий роком англійської. Ще із вересня школярі почали величати свій навчальний заклад SHEP COOL SCHOOL. Тепер сподіваються, що їхнім досвідом скористаються й інші.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: