fbpx

У Старобогородчанській ОТГ презентували стратегію розвитку до 2026 року. ФОТО

Суспільство 20:53, 15.02, 2017

Стратегію розвитку для Старобогородчанської об'єднаної територіальної громади протягом року напрацьовували місцеві експерти за підтримки Міжнародного фонду "Відродження".

Стратегію розвитку Старобогородчанської ОТГ представив громаді керівник проекту Василь Мартинюк. На презентацію прийшли понад півсотні мешканців.

Стратегію формували на основі аналізу опитування мешканців ОТГ, які визначили основні переваги та проблеми життя у селах.

"Протягом цілого року ми збирали інформацію. Провели три опитування, зібрали сотні анкет. Ми хотіли дізнатися, чого громада хоче", – сказав Василь Мартинюк.

Найчастіше в анкетах мешканці нарікали на стан доріг і вимагали ремонту. Люди мріють про досягнення міського рівня комфорту зі збереженням затишності села. Вимагають також покращення якості питної води.

На підставі анкетування мешканців у стратегії розвитку виокремили три головні цільові напрямки:

– громада з комфортними умовами проживання;

– громада, сприятлива для ведення бізнесу та інвестицій;

– громада з добрим урядуванням та активними мешканцями.

Для кожного з напрямків написали коротко- та довогострокові перспективи. 

Загалом, Стратегія розвитку Старобогородчанської ОТГ на 2017-2026 роки займає 120 сторінок  це детальний документ, який розписує цілі і шлях розвитку громади на десятиліття.

Також експерти представили статут Старобогородчанської ОТГ, у якому прописані механізми взаємодії громади з владою та владних гілок між собою.

Мешканці, які прийшли на презентацію стратегії, рекомендували місцевим депутатам затвердити її на наступній сесії. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: