Захід проводить Івано-Франківський осередок "Федерації дебатів України" за підтримки Міністерства молоді та спорту України, передає ГК.
Для участі потрібно заповнити до 10 серпня реєстраційну форму, відзняти мотиваційне відео та сплатити реєстраційний внесок розміром 300 грн, що включає в себе перевезення учасників до місця проведення, харчування та проживання в комфортному готелі.
Учасники дебатної школи матимуть змогу перейняти досвід відомих та успішних закордонних дебатерів; набути корисних навичок публічного виступу; віднайти нових друзів, що допоможуть вдосконалити ораторські і дебатні вміння, та насолодитися неповторною атмосферою карпатського літа.