Водій автомобіля "Форд-Транзіт", громадянин 1974 р. н., не надавши переваги у русі автомобілю "Пежо-Партнер" під керуванням громадянина 1960 р. н., жителя м. Галич, виїхав на смугу зустрічного руху, де допустив зіткнення з автомобілем "Пежо-Партнер", повідомили в управлінні надзвичайних ситуацій ІФ ОДА.
Внаслідок ДТП водій автомобіля "Пежо-Партнер" із тілесними ушкодженнями доставлений в Галицьку ЦРЛ.