fbpx

Українське село – це основа нашої держави, – Віктор Шевченко

Політика 13:03, 04.12, 2017

Народний депутат України Віктор Шевченко провів чергову зустріч із мешканцями 85-го виборчого округу, до якого входять Рогатинський, Калуський та частина Галицького районів.

Парламентар регулярно здійснює робочі поїздки у села та містечка округу та не з чуток знає, якою є ситуація у цих населених пунктах. Найгірша, каже нардеп, у віддалених селах. За чверть століття у таких населених пунктах не те що нічого не будували, навпаки, чиновники різних рівнів зруйнували навіть ту інфраструктуру, яка залишилась ще від союзу: школи, садочки, амбулаторії, ФАПи, будинки культури.

"Рідко хто із місцевої влади доїжджає до таких сіл. Бо кому ж хочеться залишити на дорозі колеса від автівки? Немає доріг, діти сидять в аварійних школах, часто в холоді, для хворих немає навіть найнеобхідніших ліків. Та навіть швидка відмовляється туди їхати. На що ми перетворили село? Так не повинно бути. Адже українське село – це основа нашої країни. Треба піднімати його, поки ще не всі люди звідти втекли", – каже Віктор Шевченко.

Нардеп також наголосив, що як депутат Верховної Ради домігся виділення на округ майже 30 мільйонів гривень.

"Виявляється, аби запрацювали садочки і школи, не треба космічних сум. Просто ми виділяємо кошти – і кожна копійка йде за призначенням. Команда УКРОПу слідкує за тим, аби дорогою суми "випадково" не осідали у кишенях чиновників. Так буде і наступного року, який я особисто називаю "роком місцевих доріг". Переконаний, нам спільно вдасться відремонтувати багато шляхів до сіл. Аби місцеві мешканці мали нормальне сполучення із райцентрами", – сказав парламентар.

Зустріч із депутатом традиційно пройшла у форматі діалогу. Люди запитували Віктора Шевченка про медичну та пенсійну реформи, об’єкти, які запланували зробити наступного року.

"Я дякую усім активним мешканцям округу, які дбають про добробут свого краю. У нас ще багато роботи попереду. Та якщо працюватимемо у такому ж темпі, зробимо ще багато корисного", – наголосив Віктор Шевченко.

 

Реклама

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: