18-річний водій ВАЗ 210930 наїхав на 49-річну велосипедистку, яка їхала у попутному напрямку та несподівано повернула ліворуч перед автомобілем. Внаслідок ДТП велосипедистка отримала тілесні ушкодження та госпіталізована в Коломийську ЦРЛ, інформує управління з питань цивільного захисту ОДА.
В іншій аварії 54-річна водійка "Volkswagen Golf" зіткнулася зі скутером Malagutti. Внаслідок ДТП 11-річний пасажир скутера отримав тілесні ушкодження та госпіталізований до Коломийської дитячої лікарні.