За минулу добу на Прикарпатті сталося 3 дорожньо-транспортні події, інформують рятувальники управління з питань надзвичайних ситуацій Івано-Франківської ОДА. Двоє травмованих, один загиблий.
У місті Бурштин Галицького району водій мотоцикла марки "Мустанг МТ 250-10", чоловік 1985 р. н., не вибрав безпечної швидкості руху, відтак злетів з дороги і протаранив огорожу.
Внаслідок ДТП водій отримав множинні травми і госпіталізований в Бурштинську лікарню.
Так само в Галицькому районі біля села Насташине водій автобуса переїхав велосипедиста.