fbpx

В Галицькому районі придбали житло для дитини-сироти

Суспільство 17:46, 05.12, 2017

Четвертий рік поспіль у Галицькому районі реалізовують програму з придбання житла дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, та особам з їх числа.

Всього впродовж 2014 -2017 років в районі придбали житло для 12 дітей цієї категорії (2 квартири, 3 житлових будинки), інформує прес-служба Галицької РДА.

На первинному обліку служби у справах дітей районної державної адміністрації як дитина-сирота перебував Іван Крупка, 1999 р. н., який зареєстрований в с. Колодіїв Галицького району. Його будинок непридатний для проживання.

8 лютого 2017 року на засіданні комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації чиновники розглянули питання про виділення коштів для придбання житла дитині-сироті Івану Крупці за районною цільовою Програмою соціального захисту і підтримки дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, захисту їх житлових прав, попередження дитячої бездоглядності та безпритульності на 2016-2020 роки.

Служба у справах дітей районної державної адміністрації знайшла житло, придатне для проживання. Це будинок (загальна площа – 74,3 кв. м, житлова площа – 53,3 кв. м), який розташований у с. Дорогів Галицького району. Ринкова вартість будинку складає 177 479 грн. А також придбали земельну ділянку 0,2118 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), вартість якої становить 92 492 грн згідно з висновком експерта про експертну оцінку.

Для купівлі житла виділено кошти з районного бюджету (92,5 тис. грн) відповідно до районної цільової Програми соціального захисту і підтримки дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, захисту їх житлових прав, попередження дитячої бездоглядності та безпритульності на 2016-2020 роки, та кошти з обласного бюджету в сумі 177,4 тис. грн.

4 грудня 2017 року голова районної державної адміністрації Микола Попович, перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Канюка, заступник голови районної державної адміністрації Олександр Чабак, керівник апарату районної державної адміністрації Іван Зельманович та начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації Емілія Думан вручили договір купівлі-продажу та ключі від житлового будинку Івану Крупці.

Привітати з цією подією нового власника прийшли сільський голова Степан Фрик, депутат районної ради, місцевий підприємець Петро Стефанюк та парох села Дорогів о. Ярослав Антонів.

Присутні висловили сподівання на те, що з придбанням житла дитина, на долю якої випало чимало випробувань, буде впевненіше почувати себе та будувати плани на майбутнє.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: