Сторони погодили проект договору про можливу майбутню співпрацю у напрямку підготовки медсестер і акушерок вищої кваліфікації. Представники Варшавського медичного університету розповіли про можливості навчання в їхньому виші для українських студентів. Для цього кандидатам спершу необхідно пройти підготовчі курси на базі ІФНМУ, повідомляється на сайті медуніверситету.
"По закінченні Варшавського медичного університету, де навчання триватиме два роки, випускники гарантовано зможуть працевлаштуватися в лікувальних закладах Європи", – зазначив Пьотр Малковські.
Після зустрічі гості відвідали Анатомічний музей, а також оглянули навчально-практичний центр для студентів медичного коледжу та медичного факультету на базі кафедри внутрішньої медицини №2 та медсестринства.