Обласна атестаційна комісія ознайомилася з професійним рівнем 41 працівника. Про це повідомили КУРСу в Департаменті охорони здоров'я Івано-Франківської ОДА.
"У тих людей, які проходили атестацію, ми запитували, чи звертаються до них учасники АТО, яким є рівень медичного забезпечення у закладах, де вони працюють, чи мають можливості для надання невідкладної медичної допомоги за бюджетні кошти, що потрібно зробити для покращення харчування хворих", – розповіла обласний позаштатний спеціаліст з медсестринства департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Наталя Ружило.
За її словами, щороку на Прикарпатті атестують в середньому 2 тисячі медичних сестер. Як і лікарі, підтверджуючи кваліфікаційну категорію, відтепер вони мають право не проходити співбесіду.