Івано-Франківську установу виконання покарань № 12 відвідали старший помічник прокурора Івано-Франківської області з питань нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень, а також при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов’язаних із обмеженням особистої волі громадян, Володимир Галушка, правозахисник Гельсінської спілки з прав людини Юрій Вацик та представники спостережної комісії Івано-Франківського міськвиконкому, повідомляють в Управлінні ДПтС в Івано-Франківській області.
У ході робочого візиту перевірили умови утримання засуджених та ув’язнених. Відвідувачі оглянули камери, де утримуються неповнолітні ув’язнені і жінки та засуджені відділення господарського обслуговування, перевірили стан комунально-побутового забезпечення. Вони також ознайомилися з роботою харчоблоку установи, кімнатами побачень.
У ході відвідин члени делегації здійснили особистий прийом засуджених та надали консультації на поставлені ними питання. Скарг на умови тримання, медичне, комунально-побутове забезпечення та харчування не поступало.