Захід ініційований регіональним відділенням Асоціації міст України та громадським інститутом аналітики. З метою залучення молодих перспективних людей в роботі органів державного управління та місцевого самоврядування.
Співорганізатор заходу Олег Войтичук зазначає, що попри численні розмови про очищення влади, ніхто не говорить про те, хто замінить старих представників. На заході йшла мова про системність підготовки молодих спеціалістів та їх перспективи в органах місцевого самоврядування та державної влади.
Більша частина учасників заходу – представники молодіжних організацій зі Сходу та Центральної України, що беруть участь у програмі здолання стереотипів між Східною і Західною Україною.
Про це йдеться в сюжеті ТРК "3 студія"