„Ми активно займаємося цим питанням. Але й раніше комунальні служби встановлювали туалети і в Меморіальному сквері, і в парку культури та відпочинку ім. Т. Шевченка. Ці вбиральні давно уже не функціонують, а їхні приміщення побиті, поламані. Тому, перш ніж встановлювати туалети, ми визначаємо тих, хто за ними доглядатиме. Власне, у департаменті розглядають такий варіант: саме перевізники мають долучитися до обслуговування туалетів, встановлених для водіїв на кінцевих зупинках автотранспорту”, – поснює директор департаменту комунального господарства, транспорту і зв’язку Михайло Смушак.
Рубрики
Щоб бути в курсі:
найцікавіші новини Івано-Франківська і регіону за тиждень
найцікавіші новини Івано-Франківська і регіону за тиждень