Захід відбуватиметься спільно з кафедрою військової підготовки Івано-Франківського національного технічного університету нафти й газу.
"До акції залучено понад 50 донорів з числа працівників поліклініки та студентів. Ми вдячні головному лікарю обласної станції переливання крові Ігорю Дожджанюку за надання виїзної бригади та спеціалістів, які проведуть забір крові", – розповіла заступник головного лікаря міської поліклініки №2 Любов Остапишин.
Охочих здати кров для міських лікарень на потреби пацієнтів із невідкладними станами запрошують долучитися до акції "День донора".