24-річна жителька обласного центру, яка працює інженером у приватній фірмі, увечері йшла меморіальним сквером, що за драмтеатром. До неї підбіг якийсь молодий чоловік і почав стягувати з плечей рюкзак. Перехожа закричала й міцно вчепилася руками в наплічник. Незважаючи на перевагу у фізичній силі, нападник так і не зумів вирвати, здавалося б, таку легку здобич і змушений був ретируватися, передає АП.
Потерпіла викликала міліцію й описала патрульним міліціонерам зовнішність нападника. Невдовзі правоохоронці розшукали й затримали підозрюваного в невдалій спробі грабунку. Ним виявився неодноразово судимий за розбої, грабежі та крадіжки мешканець Богородчанського району. До слова, одноліток потерпілої, яка його в міськвідділі міліції впізнала.