fbpx

В Івано-Франківську розпочали підготовчі роботи для початку капітального ремонту вулиці Набережна

Суспільство 15:15, 30.09, 2014

Сьогодні для проведення ревізії діючих на дорожній ділянці мереж та узгодження подальших дій із проектною організацією й виконавцями на об’єкт виїдуть представники КП "Івано-Франківськводоекотехпром", ПАТ "Прикарпаттяобленерго", ПАТ "Івано-Франківськгаз", Державтоінспекції, контролюючих служб.

Рішення про це було прийнято на нараді під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Любомира Слободяна, передає КУРС з посиланням на Івано-Франківську ОДА.

"Відрадно, що у вирішенні стратегічно важливого для Івано-Франківська питання початку капітального ремонту вулиці Набережна імені Василя Стефаника завдяки спільним зусиллям усіх сторін, з дотриманням норм чинного законодавства знайдено компроміс та покладено край будь-яким спекуляціям, – зазначив директор департаменту будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури облдержадміністрації Василь Сенів. – Результатом стало укладання угоди між департаментом та переможцем тендеру на виконання робіт – товариством із обмеженою відповідальністю "Будівельна компанія "ТрейдЗахідБуд". Саме пропозицію цієї компанії з-поміж усіх учасників тендерної процедури визнано найбільш економічно вигідною".

Угоду було підписано після відповідного рішення Антимонопольного комітету, який підтвердив правомірність раніше проведених тендерних процедур та кінцевої, акцептованої пропозиції. За порядком, визначеним на законодавчому рівні, до початку ремонту дорожнього полотна угоду мають оприлюднити, подати звіт про результати тендерних торгів, а також пакет документів до органів Державного казначейства для початку фінансування проведення робіт. Щоб виконати їх у повному обсязі, як інформують в департаменті будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури облдержадміністрації, загалом необхідно близько 38,130 млн грн. До кінця року передбачається освоєння 15 млн грн із обласного бюджету та 10 млн грн із бюджету міста Івано-Франківська. Роботи проводитимуться з використанням новітніх технологій, що сприятиме якісному покращенню та стійкості дорожнього полотна.

"Ремонт вулиці Набережна імені Василя Стефаника є принциповим для нас питанням, відтак ми ретельно контролюватимемо процес проведення робіт на усіх його етапах", – наголосив заступник голови облдержадміністрації Любомир Слободян.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: