fbpx

В Івано-Франківську розпочався новий сезон проекту "Молодь і влада"

Політика 09:43, 06.11, 2014

Проект є своєрідним містком між міською владою і молоддю. Впродовж тижня триватиме співбесіда з майбутніми учасниками проекту.

Про це КУРСу повідомили в прес-службі Івано-Франківського МВК.

Приймальна комісія з числа кураторів, громадських діячів, молодих державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування обиратиме з 87 осіб, що виявили бажання ознайомитися з роботою органів місцевого самоврядування, заповнивши анкети на участь у проекті, 35 молодих людей, які проходитимуть стажування у структурних підрозділах Виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради.

Серед потенційних стажерів значна кількість студентів Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника, Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, Університету права, економіки та будівництва ім. Короля Данила Галицького, Івано-Франківського національного медичного університету.

Куратори проекту під час співбесіди спілкуються з молодими людьми та оцінюють їхні особисті якості і громадську діяльність. Відбір майбутніх стажерів відбувається за критеріями: активності, цілеспрямованості, ерудованості, достатнього рівня знань, бажання здобувати нові знання, вміння, навики.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: