fbpx

В Івано-Франківську учні та іноземні студенти читали вірші Тараса Шевченка

Культура 14:02, 09.11, 2014

За програмою презентації сучасної української книжкової продукції місцевих видавництв та авторів "Сторінками української книги", яка протягом двох вихідних днів триватиме у Фортечній галереї "Бастіон", відбулося читання віршів Тараса Шевченка.

Добре знані поезії Кобзаря декламували учні 3-4 класів загальноосвітніх шкіл №3, 5, 7, 18, 25, 26 в обласному центрі, Павлівського НВК у Тисменицькому районі, а також студенти-іноземці, які навчаються в Івано-Франківському національному медичному університеті, передає КУРС із посиланням на Івано-Франківську ОДА.

Прикарпатців, які завітали суботнього дня у галерею, приємно вразило виконання віршів "Садок вишневий коло хати", "Маленькій Мар’яні", "Зоре моя вечірняя", уривку з поеми "Катерина" та багатьох інших.

Особливі емоції викликали виступи майбутніх медиків, які приїхали на Прикарпаття з далекої Індії. Чаухан Рітурадж, Чакраборті Анураг, Баруа Арадна у розмові зізналися: вже встигли всією душею полюбити Україну та її поетів. Тож тільки випадає нагода, із задоволенням вивчають українські вірші й читають їх на різноманітних конкурсах і мистецьких презентаціях, а Чакраборті Анураг співає українські пісні. Цього разу юнак порадував публіку виконанням пісні на вірші Тараса Шевченка "Думи мої".

"Нам дуже подобається Україна: її культура, мова, вірші Тараса Шевченка, які є популярними в Індії, – каже Чакраборті Анураг. – Ми читаємо книги про його життя і творчість, лише приїхали в Україну, почали вивчати українську мову та поезії Шевченка".

Щоб заохотити до такого вивчення, учасників читань нагородили подарунками і грамотами, які вручили заступник голови облдержадміністрації Сергій Адамович і директор департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Ігор Дебенко. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: