fbpx

В Івано-Франківську впритул до 106-річного будинку зводять багатоповерхівку. ФОТО

Суспільство 19:50, 13.04, 2016

В Івано-Франківську по вулиці Короля Данила у дворі будинків 20-22 зводять новобудову. Багатоповерхівку споруджують впритул до будинку, якому виповнилось 106 років.

Інформації про замовника будівництва, хто є виконавцем робіт, як і інформації про дозвіл на будівництво, не вказано. Зазвичай вона має бути розміщена поблизу об’єкту будівництва, інформує IA ZIK.

Про те, що це є порушенням, свідчить лист Державної архітектурно-будівельної інспекції України. Згідно із ним, інформація про документ, що дає право на виконання будівельних робіт, а також відомості про категорію складності об’єкта будівництва, замовника та підрядників розміщуються на відповідному стенді, який встановлюється на будівельному майданчику в доступному для огляду місці (крім індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, прибудов до них).

IA ZIK звернулась за відповідними коментарями у контролюючі організації для уточнення інформації щодо об’єкту будівництва.

Є ще один момент: будинки, впритул до яких будують багатоповерхівку, мають історичну цінність, одному з них виповнилось 106 років, свого часу його фасад прикрашала скульптура, але через те, що будинок роками знаходиться в занедбаному стані, вона обвалилася і є втраченою.

Читайте також: Фотограф показав, як за 10 років зруйнувались історичні пам'ятки у Франківську. ФОТО

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: