Вироком суду їх обох визнано винними у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 190 (Шахрайство) та ч. 2 ст. 15 (Замах на злочин) Кримінального кодексу України та призначено покарання у вигляді позбавлення волі на строк 1 рік 6 місяців жінці та 2 роки – її співучаснику, повідомляє прес-служба прокуратури Івано-Франківської області.
Впродовж квітня-червня минулого року 21-річна калушанка разом із 22-річним спільником з метою незаконного заволодіння коштами, за попередньою змовою із невстановленою слідством особою, телефонували до мешканців міста Калуша, розповідали, що хтось із родичів чи знайомих потрапив у біду, і виманювали кошти для "вирішення" ситуації.
Загалом їм вдалось ошукати людей на майже 200 тисяч гривень. Потерпіли від телефоних шахраїв шестеро калушан, більшість з них пенсіонери.
Викрили зловмисників при спробі виманити у 81-річного чоловіка 1,5 тисячі доларів за "визволення" з міліції його онука. Пенсіонер, засумнівавшись у правдивості телефонної бесіди, передавати кошти прибув із працівниками правоохоронних органів, які й затримали шахраїв.