Подія трапилася в Івано-Франківську. В помешканні родички-пенсіонерки зникла тисяча гривень. Прибувши за викликом, співробітники івано-франківської міліції оглянули квартиру пенсіонерки, опитали можливих свідків, повідомили КУРСУ в прес-службі УМВС в області.
Не виявивши слідів стороннього проникнення до помешкання, правоохоронці отримали підстави вважати, що до кримінального правопорушення може бути причетний хтось із близьких або знайомих жінки. Від потерпілої міліціонери дізналися, що у неї гостювала родичка, котра, як з'ясували згодом міліціонери, і поцупили грошові заощадження жінки.
За цим фактом триває досудове розслідування.