Все б нічого, але більшість шоферів міських маршруток не запаслися копійками для здачі, тому наполегливо пропонують пасажирам шукати їх в себе.
Франківці пишуть про випадки, коли за відсутності копійок шофери просто просили вийти і скористатися іншим автобусом або пропонували на здачу цукерки, передає Фіртка.
У департаменті комунального господарства, транспорту і зв'язку кореспондента "Фіртки" запевнили, що така ситуація є перехідним етапом і найближчим часом все налагодиться.
"А на рахунок відсутості здачі – це проблеми водія і перевізника: немає здачі – немає оплати", – коротко прокоментував начальник департаменту Михайло Смушак.