Про це повідомляє Управління з питань надзвичайних ситуацій Івано-Франківської ОДА.
В Надвірній зіткнулися автомобіль "ЗАЗ Славута" під керуванням місцевого мешканця 1982 р. н. з автомобілями "Рено Сандеро" під керування жительки смт. Підволочиськ Тернопільської області, 1986 р. н., та "Фіат Дубло", яким кермував житель смт. Підволочиськ, 1981 р. н. Внаслідок ДТП пасажир автомобіля "ЗАЗ Славута", гр. 1985 р. н., житель с. Пасічна, отримав тілесні ушкодження.