Попередній проект, який мала би реалізувати компанія "Вамбуд" передбачав: площа зелених насаджень – 2,75 га, площа забудови – 3,25 га, кількість квартир – 720.
Проект оновили в бік збільшення "зелених територій" і зменшення площі будівництва. Новий проект мав би бути реалізований у такому вигляді: загальна площа ділянки залишилася без змін – 6 га, площа забудови – 1,21 га, площа озеленення – 4,79 га, кількість квартир – 440.
"Від сьогоднішнього рішення залежить дуже багато. Ми можемо впертися – і все стоятиме, як є. Ми маємо прийняти компромісне рішення", – намагався вплинути на думку комісії директор "Вамбуду" Микола Ковальчук.
"Від нас є пропозиція мінімізувати площу забудови. Я зобов’язуюсь спочатку зробити зони для загального користування, а потім уже будувати", – пообіцяв забудовник.
Для загального користування, оголосив "Вамбуд", побудують 2 тенісні корти, міні-футбольне поле, баскетбольно-волейбольний майданчик, скейт-парк, який зимою перетворюватиметься на каток.
На минулому засіданні комісії жодна з пропозицій по цій території не набрала необхідної кількості голосів, тому директор "Вамбуду" Микола Ковальчук виніс на розгляд новий проект забудови. В новому проекті "Вамбуд" врахував зауваження, які були озвучені під час попередньої комісії.