fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Політика
  • "Батьківщинівець" Василь Гладій, застуканий в Києві за отриманням кешу, пояснив, що гроші для родичів у село передали

"Батьківщинівець" Василь Гладій, застуканий в Києві за отриманням кешу, пояснив, що гроші для родичів у село передали

Політика 12:46, 23.01, 2019

Першого заступника голови Івано-Франківської обласної ради, члена "Батьківщини" Василя Гладія підловили за отриманням крупної суми готівки біля київського "Палацу спорту", де на з'їзді партії висунули Юлію Тимошенко в президенти.

На фото, які опублікував у мережі журналіст Василь Крутчак, видно, як заступник голови й учасник з'їзду "Батьківщини" Василь Гладій отримує готівку від молодої дівчини. Журналіст також опублікував кілька відео, знятих прихованою камерою, з яких зрозуміло, що саме це місце функціонери обрали для передачі грошей за довіз людей на з'їзд. Згодом у партійних релізах організатори з гордістю наголошували на 10 тисячах учасників грандіозного заходу з висунення Тимошенко в президенти. 

"От, хто б мені не говорив, що вибори виграє Петро Порошенко, не повірю. Вибори виграє Юлія Тимошенко, і це однозначно. Її підтримує народ настільки, що сьогодні на з’їзді партії "Батьківщина", який проходив в Палаці Спорту, люди просто підходили до представників Батьківщини і гроші передавали пачками. Це однозначно говорить про підтримку Юлії Тимошенко звичайними людьми", – іронізував журналіст.

У соцмережі швидко впізнали дівчину, що передає гроші Гладію. Користувачі вважають, що це відома в Києві тусовщиця Аліна Мінюкова

У коментарі КУРСу Василь Гладій категорично заперечив, що ці гроші мають стосунок до партії "Батьківщина".

"Це виключно приватна справа. Родичі просили передати гроші. Саму дівчину я не знаю, вона мені не родичка. Чому не переказали кошти на картку  не питав, то люди з села… Подзвонили, попросили: "Можеш? Можу"… От і вся історія. Я й не думав, що вона буде мати такий резонанс",  сказав Василь Гладій. 

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter – лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області! 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: