Про це повідомили в Управлінні з питань цивільного захисту ІФ ОДА.
В ніч з четверга на п'ятницю близько 2-ї години водій автомобіля АUDI A-6 збив 28-річного пішохода, жителя с. Ценява Коломийського району, який стояв на проїжджій частині дороги справа відносно руху автомобіля. В результаті ДТП пішохід отримав тілесні ушкодження у вигляді закритого перелому 2-3 плосневих кісток та доставлений в Коломийську ЦРЛ на лікування.
О 07:00 в Калуші водій автомобіля "Сітроен Джампі" збив пішохода – 49-річну жительку Калуша, яка раптово вибігла на проїжджу частину дороги, внаслідок чого отримала тілесні ушкодження у вигляді закритої черепно-мозкової травми, струсу головного мозку, перелому 5-6 ребер, з якими її доправили в нейрохірургічне відділення лікарні.
О 14:00 в селі Ямниця Тисменицького району водій автомобіля "Форд Транзит Конект" наїхав на 69-річну жительку Івано-Франківська, яка переходила дорогу по пішохідному переходу. В результаті ДТП пенсіонерка отримала тілесні ушкодження у вигляді перелому лівого гомілково-ступневого суглоба та забою правого колінного суглоба.
О 20:40 в селі Сівка-Калуська Калуського району водій автомобіля Тойота Ленд Крузер 100 вчинив наїзд на 51-річного пішохода, жителя села Пійло, який переходив проїжджу частину дороги зліва направо у невстановленому та неосвітленому місці, тримаючи у руках велосипед, внаслідок чого отримав тілесні ушкодження у вигляді закритої черепно-мозкової травми, струсу головного мозку, травми грудної клітки, пневмотораксу, з якими його доправили у лікарню. Потерпілий перебував у стані алкогольного сп’яніння.