fbpx

Від верховинців приймають заявки на картки малого прикордонного руху

Суспільство 16:10, 14.06, 2016

В межах співпраці між Україною і Румунією та угоди про малий прикордонний рух, яка дає можливість перетинати румунсько-український кордон у спрощеному форматі в межах 30-кілометрової зони, мешканцям Верховинського району почали виготовляти спеціальні міграційні картки.

Процедура отримання дозволу (картки) малого прикордонного руху (30-кілометрова зона) включає:

– наявність закордонного паспорта (термін дії повинен становити не менше 2 роки 3 місяці);

– відправка СМС-повідомлення на номер +380932709260 у консульство Румунії в м. Чернівці (текст повідомлення має складатися із вказаного прізвища, ім’я (латиницею з закордонного паспорта), дати народження та ініціалів консульства "PMT" (дозвіл консульства малого прикордонного руху).

Протягом кількох днів ви отримаєте запрошення, у якому буде чітко вказано дату та час подачі заяви на дозвіл отримання малого прикордонного руху. На подання заяви у консульство потрібно представити копії двох паспортів: закордонного та українського, в якому повинна бути вказана прописка, де зазначено, що громадянин проживає у прикордонному регіоні не менше трьох років. Окрім цього, потрібно мати (основна умова) контактну особу з румунської сторони, чітко зазначити ім’я, прізвище, адресу та телефон цієї особи.

Після подачі вищевказаних документів у консульство Румунії в м. Чернівці ви протягом двох місяців отримаєте картку малого прикордонного руху.

Картка дійсна протягом двох років. Згодом її можна буде продовжити на 5 років, інформує прес-служба Верховинської РДА.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: